Do góry

Precz zaskórnikom!

Zaskórniki, czyli zanieczyszczenia występują najliczniej w trądziku pospolitym i dorosłym. Dzielimy je na: otwarte (czarne) i zamknięte (białe).

 

Przez wiele lat jedyną i szeroko stosowaną w gabinetach kosmetycznych metodą było mechaniczne usuwanie zaskórników specjalną łyżeczką lub palcami. Obecnie uważa się, że jest to metoda dobra na rozpoczęcie walki z zaskórnikami, jednak w następnych etapach należy przejść do zabiegów z grupy Oczyszczjąco Złuszczających. Przykładowo:

 


Do codziennej pielęgnacji trzeba stosować kosmetyki niekomedogenne, czyli takie, które nie zatykają ujścia gruczołów łojowych (co jest główną przyczyną powstawania zaskórników).

 

Polecamy uwielbiany przez Klientów oczyszczający krem do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej z tendencją do powstawania zmian trądzikowych: Shine Off Purifying Cream. Składniki aktywne zawarte w preparacie zapewniają dokładne oczyszczenie i głębokie nawilżenie skóry.

 

Cynk reguluje ilość wydzielanego w skórze sebum, ponadto ma działanie przeciwzapalne, ściągające i przeciwbakteryjne. Witamina B6 natomiast działa matująco i przeciwtrądzikowo. Wyciąg z alg morskich oczyszcza skórę, przywraca fizjologiczne prawidłowe pH i nadaje skórze zdrowy wygląd. Krem posiada również składniki nawilżające takie jak: kolagen morskiwitamina E, które działają silnie nawilżająco, tworzą film ochronny na powierzchni skóry zapobiegający utracie wody.

 

Regularne stosowanie Shine Off Purifying Cream sprawia, że skóra jest odpowiednio nawilżona, oczyszczona i matowa.

 

Zobacz inne porady

 

Tylko we Wrześniu -15% na wybrane zabiegi redukujące przebarwienia

Lato było długie i gorące... Na twarzy pozostały niechciane przebarwienia, a skóra jest wysuszona? Znamy się na tym jak nikt! 
Skorzystaj z naszego doświadczenia❗

Przez cały Wrzesień ceny na wybrane zabiegi redukujące przebarwienia obniżyliśmy aż o 15%

Dodatkowo przy zakupie pakietu zabiegów redukujących przebarwienia otrzymasz 10% rabatu na zakup niezawodnego kremu Yasumi Bright Touch Lightening Cream, który zapobiega powstawaniu przebarwień, rozjaśnia te już istniejące oraz chroni skórę przed promieniowaniem UV

Zasady promocji:
1. Promocja obowiązuje w dniach 01.09.2018 - 30.09.2018          
2. Z promocji mogą skorzystać zarówno dotychczasowi, jak i nowi Klienci     
3. Z promocji można skorzystać wielokrotnie w okresie jej trwania.

Wiecej przeczytasz tutaj.

Jak zwęzić pory skóry?

Bardzo często na skórze widać dziurki, czyli rozszerzone pory. Pojawiają się  w środkowej części twarzy: na czole, nosie, brodzie (tzw. strefa T). 

Dowiedz się więcej.