Do góry

Precz zaskórnikom!

Zaskórniki, czyli zanieczyszczenia występują najliczniej w trądziku pospolitym i dorosłym. Dzielimy je na: otwarte (czarne) i zamknięte (białe).

 

Przez wiele lat jedyną i szeroko stosowaną w gabinetach kosmetycznych metodą było mechaniczne usuwanie zaskórników specjalną łyżeczką lub palcami. Obecnie uważa się, że jest to metoda dobra na rozpoczęcie walki z zaskórnikami, jednak w następnych etapach należy przejść do zabiegów z grupy Oczyszczjąco Złuszczających. Przykładowo:

 


Do codziennej pielęgnacji trzeba stosować kosmetyki niekomedogenne, czyli takie, które nie zatykają ujścia gruczołów łojowych (co jest główną przyczyną powstawania zaskórników).

 

Polecamy uwielbiany przez Klientów oczyszczający krem do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej z tendencją do powstawania zmian trądzikowych: Shine Off Purifying Cream. Składniki aktywne zawarte w preparacie zapewniają dokładne oczyszczenie i głębokie nawilżenie skóry.

 

Cynk reguluje ilość wydzielanego w skórze sebum, ponadto ma działanie przeciwzapalne, ściągające i przeciwbakteryjne. Witamina B6 natomiast działa matująco i przeciwtrądzikowo. Wyciąg z alg morskich oczyszcza skórę, przywraca fizjologiczne prawidłowe pH i nadaje skórze zdrowy wygląd. Krem posiada również składniki nawilżające takie jak: kolagen morskiwitamina E, które działają silnie nawilżająco, tworzą film ochronny na powierzchni skóry zapobiegający utracie wody.

 

Regularne stosowanie Shine Off Purifying Cream sprawia, że skóra jest odpowiednio nawilżona, oczyszczona i matowa.

 

Zobacz inne porady

 

5 tygodni do szczupłej sylwetki

PYTASZ JAK? Masaże odchudzające + dieta + wsparcie i współpraca

Działamy! Czyli jak wygląda program masaży odchudzających z ekspertami Yasumi?

KROK 1 Konsultacja dietetyczna, zdjęcie "przed", pomiar centrymetrem/wagą. Wręczenie jadłospisu redukcyjnego. Pierwszy masaż odchudzający.

KROK 2 Dziewięć masaży odchudzających. Co druga wizyta - poczęstunek sumplementem Yasumi FIT&DIET lub herbatą DETOX Yasumi.

KROK 3 Do 5 dni po ostatnim masażu odchudzającym pomiar centymetrem/wagą, zdjęcie "po", podsumowanie, wręczenie jadłospisu stabilizującego.

W cenie pakietu 10 masaży* odchudzających otrzymasz suplement diety wspierający redukcję wagi, darmowe pomiary, jadłospis redukcyjnym jadłospis stabilizujący, a Ty codziennie raportujesz SMS o swoich postepach! :) Jest to skuteczna metoda, opracowana przez naszych ekpsertów z dziedziny fizjoterapii, dietetyki oraz kosmetologii. Pozwoli Ci zredukować masę ciała, zyskać więcej siły i pozytywnej energii, nabrać pewności i wiary w siebie! Niezwlekaj i umów się już dziś!

* jest to zalecana ilość zabiegów, możesz jednak zdecydować się na mniejszą/ większą ilość zabiegów

Wiecej przeczytasz tutaj.

Idealna pielęgnacja męskiej skóry

Najczęściej to nie zmarszczki są największym problemem męskiej skóry, ale zaskórniki, wypryski i nadmierne świecenie się skóry.

Dowiedz się więcej.